neljapäev, 15. oktoober 2009

Pildid kunstiringist

Nagu korra vist kusagil juba mainitud sai, hakkasin ma poolest septembrist käima kohalikus huvikeskuses kursustel nimega Kujundus ja Ilukiri. Peale esimest tundi sai selgeks, et kuna see toimib juba kolmandat aastat ja osalejad on põhiliselt samad, siis nüüdseks on tegemist suhteliselt puhtaverelise kinstiringiga. Esimest tööd ma veel enda kätte pole saanud, kuna seda pidime veel täiendama (ma ise kodus ei oskaks sinna midagi teha). Kuid järgmised on kodus hoiul.
Teise ja kolmanda tunni töö: Varvipliiatsitega lilleseade:
Neljanda tunni töö: Pastellidega pilt. Kuna ma olin kohale läinud ilma ettevalmistuseta, siis sain laenuks healt kursusekaaslaselt ühe ajakirja, milles olevat virmaliste pilti üritasin järele teha. Kuna algset fotot kõrvale pole näidata, siis paraku on see suhteliselt arusaamatu :( Aga siin ta on:

Viiendas tunnis tegid teised juba õlimaali. Kuid kuna minul veel pole väga selget arusaama tekkinud, et mida ma teha tahaksin, siis otsisin internetist mõningaid pilte ja jätkasin pastellidega. Algne foto (pärit lehelt http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/00/18/4f/2c/sunset-from-mallory-square.jpg ):Ja minu töö (fotokas tegi ta pisut heledamaks):
Vigu jagub veel kuhjaga, kuid olen ju alles alguses ka oma harjutamistega. ise olen igatahes päris meeldivalt üllatunud oma oskustest :)
Järgmiseks korraks on mul juba punakas-oranz pastellipaber olemas, nii et jätkan veel korra pastellidega. Arvatavasti tuleb miskit punast päikeseloojangut :)

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

vaja kontrollida:)